| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-110 см |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-110 см |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
Купити гладіолуси — барвисті квіти для вашого саду
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-110 см |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-110 см |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-110 см |
| Ширина дорослої рослини: | 15-25 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Морозостійкість: | Необхідно викопувати цибулини на зиму та зберігати у сухому прохолодному місці °C |
| Колір квітки: | Жовтий з червоною або малиновою серединкою |
| Розмір квітки: | 10-13 см |
| Особливості: | Контрастне забарвлення; ефектні двоколірні квіти; добре підходить для зрізу та створення яскравих композицій |
| Форма листя: | Мечоподібна |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-110 см |
| Колір квітки: | Жовтий з червоною або малиновою серединкою |
| Розмір квітки: | 10-13 см |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 15-25 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Морозостійкість: | Необхідно викопувати цибулини на зиму та зберігати у сухому прохолодному місці °C |
| Колір квітки: | Ніжно-рожевий або рожевий |
| Розмір квітки: | 10-14 см |
| Особливості: | Великі квіти, класична форма суцвіття, гарно тримається у зрізі, підходить для букетів |
| Форма листя: | Мечоподібна |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Колір квітки: | Ніжно-рожевий або рожевий |
| Розмір квітки: | 10-14 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 15-25 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Морозостійкість: | Необхідно викопувати цибулини на зиму та зберігати у сухому прохолодному місці °C |
| Колір квітки: | Рожевий (з можливими світлими або хвилястими візерунками) |
| Розмір квітки: | 10-14 см |
| Особливості: | Гофровані, хвилясті пелюстки; ефектний екзотичний вигляд; добре підходить для букетів |
| Форма листя: | Мечоподібна |
| Період цвітіння: | Липень – вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Колір квітки: | Рожевий (з можливими світлими або хвилястими візерунками) |
| Розмір квітки: | 10-14 см |
| Період цвітіння: | Липень – вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |