+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Плодові дерева

Посадка плодового дерева.

Плодові дерева висаджуються навесні та восени, але підрізування краще робити навесні, щоб запобігти замерзанню гілок. Місце зрізу потрібно обов'язково замазати садовим варом, щоб не випаровувалась волога з дерева.
Садити дерево в лунку потрібно так, щоб щеплення залишилося зверху, приблизно 2-3 см від землі, і дивилося в бік сонця.
Для кращого приживлення дерева потрібно додати органічне добриво, або «Корневін». Також можна використовувати екологічне добриво «Ярос» або «Осмокот», які допоможуть деревам швидше рости та розвиватися.

Коли та чим обробляти плодові дерева

Обприскування плодових дерев проводиться у кілька етапів, відповідно до конкретної фази розпуску рослин, оскільки у різні періоди активізуються певні хвороби та шкідники.

1 Етап до розпускання бруньок. Коли середньодобова температура досягатиме 5°С, починається перший етап обприскування плодових та ягідних культур. Ефективним засобом є «Брунька» яка покриває тоненьким шаром поверхню кори гілок і штамба, він не дозволяє дихати шкідникам, що перезимували, вони задихаються і гинуть.

2 Етап при масовому розпусканні бруньок. Обприскування проводиться (проти шкідників та хвороб) 3% бордоської рідини. До робочого розчину можна додати інсектицид «Актор» проти шкідників.

3 Етап при рожевому бутоні (утворення суцвіть). Обприскують дерева проти гусениці, що відроджується, листоверток, жуків довгоносиків, попелиць, хибних гусениць пильщиків, минулих молей, личинок щитівок і хибних щитівок, а також проти збудників хвороб. У цей час обробляються пестицидом «Прованто Профі» всі плодові культури різних термінів дозрівання. Для більш ефективного результату можна додати «Мобіль», щоб захистити рослини від кучерявого листя.

4 Етап після закінчення цвітіння. Обприскують різні культури проти гусениць, що ушкоджують листя, попелиць, щитівок, мідяниць, кліщів та хвороб.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev