+38 063 854 54 79
+38 066 690 77 00

Годжи

Годжі "Korean Big"Цена:
60 грн
Продано
Наявність: 
Немає в наявності

Кількість переглядів:771
Опис: 

Особливих відмінностей між сортами Годжи немає, у одних ягоди округліші, у інших трохи більше витягнуті. Форму кущів формуєте самі, в середньому ростуть близько 2 м. Гіркуватість і солодкість ягід у одних трохи більше, у інших трохи менше, але при хорошому поливі і повному дозріванні, ягода буде солодка, ароматна і смачна. В цілому усі сорти дуже схожі і не сильно відрізняються. Уся ягода дозріває з кінця літа і до морозів.

Термін дозрівання :  Перші плоди з'являються вже в липні, але масове дозрівання припадає з серпня і до морозів.

Ягода: крупна, довжиною 2,5 см., шириною близько 1 см., червоно - помаранчевого кольору, довгаста, з дорослого куща можна зібрати біля 5 – 8 кг. ягід.

Смак ягід : ягода має приємний, солодкий смак, з не великою гіркуватістю. Вживати як у свіжому, так і в сушеному і замороженому виді. Ягода при повному дозріванні стає на багато смачніше. При щедрому, регулярному поливі - гіркуватість в ягодах пропадає, і вона стає солодша.

Габітус куща : Кущі потужні, ростуть швидко, досягають висоти до 2 м. Пагони пониклі, зігнуті, що полегшує збір ягід. Листя сіро-зелене, квітки дрібні, темно-фіолетові, дуже красиві, цвітуть з травня, по вересень.

Рослина не примхлива, любить сонячні місця, непогано переносить полу тінь, морозостійке. Кущ можна формувати у вигляді дерева, обрізання не боїться. Перше плодоносіння наступає на 2 - 3 рік, і плодоносить щорічно, з липня і до морозів.

Не вражається шкідниками і хворобами, добре переносить морози і посуху, але для кращого урожаю і великості ягід рекомендуємо частіше поливати і саджати не менше двох кущів, бажано різних сортів.

Перші роки молоді рослини завжди чутливіші до морозів, тому вимагають бажаного укриття від лютих морозів. Доросла рослина прекрасно переносить морози до - 30°С.

Кущі добре переносять обрізки, стрижки, які покращують якість цвітіння і плодоносіння.

Плоди дерези є джерелом великої кількості вітамінів, мінералів і антиоксидантів, адже не даремно їх називають "плодами довголіття". Вживання помірної кількості ягід - підвищує імунітет, покращує зір, зміцнює кістки і суглоби, а також є потужним антиоксидантом, служать профілактичним засобом онкологічних захворювань, зміцнює нервову систему, покращує самопочуття і настрій. Вітаміни і мікроелементи, яких в ягодах неймовірно багато, добре зміцнюють імунітет і запобігає процесам старіння організму.

Саджанці в контейнері 1 л.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту SiteStab