+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Горіх Пекан «Barton»Цена:
100 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:612
Опис: 

Пекан - близький родич волоського горіха, за смаком вони схожі, але ядро ​​пекана дуже ніжне і м'яке, при цьому перегородки всередині шкаралупи практично відсутні. Відомий ще під такими назвами як Карія Іллінойського або Гікорі пекан.

Горіх представляє собою листопадне дерево, що відноситься до сімейства горіхових, досягає у висоту 25 - 40 м. Дерево входить в повне плодоношення на 7-8 рік після посадки і здатне плодоносити протягом 300 років.

Горіх пекан гібридний, самоплодовий сорт Barton відрізняється високою врожайністю, невибагливий до умов вирощування, один з найпродуктивніших селекцій. Дерево з помірною силою росту, крона округла, компактна, виростає до 4 метрів заввишки. Саджанці пекана вступають в плодоношення на 5-6 рік після посадки. Плоди великі до 4 см в довжину, поживні, дуже приємного солодкуватого смаку. Морозостійкість висока, до - 30 ° C.
Чи не вибагливий до умов вирощування, зростає практично на будь-яких грунтах, світлолюбний, може рости і в півтіні. Стійкий до захворювань, не вимагає обробок хімічними препаратами.

 

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev