+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гортанзія "Сільвер Долар"Цена:
80 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:76
Опис: 

Гортензія "Сільвер Долар" (Silver Dollar) належить до волотисте гортензії. Вона виглядає як потужний багаторічний чагарник під 2 метри заввишки з аналогічним по діаметру охопленням крони. Рослина має прямі, міцні пагони, покриті темно-коричневою корою, і довгасті, загострені листя темно-зеленого відтінку, оснащені зубчастими краями. Крона у Silver dollar симетричною, округлої форми. Цей сорт, як і інші види гортензії, славиться своїми суцвіттями. В даному випадку вони великі, спочатку повітряні і легкі, в подальшому - щільні, з характерною конусоподібної вершиною. Форма квіткових «свічок» широкопирамидальная. Кожне суцвіття Сільвер долар складається з безлічі стерильних, білих як сніг, квіток, які, будучи бутонами, радують око ніжним зеленуватим тоном. До вересня вони набувають рожево забарвлення або блідо-бузковий відтінок. Цвітіння культури триває з середини літа по жовтень. Незважаючи на значні розміри, суцвіття не створюють особливого навантаження на пагони, і ті залишаються спрямованими вертикально вгору протягом усього періоду цвітіння. Таким чином, чагарнику не потрібно опора, а його стеблах - підв'язування.

Сорт має високу холодостійкістю. Йому не здатні заподіяти шкоди морози до -34ºС. Гортензія дуже стійка до комах-шкідників і різних захворювань.

Сільвер долар комфортно почуває себе там, де достатньо сонячного світла. Квітка спокійно ставиться до спеки, проте в полуденний час влітку він все-таки повинен знаходитися в півтіні, для чого використовують притенение з білого агроспана. Від сильного вітру чагарник необхідно захистити, висаджуючи його поблизу будівель або огорож. Сорт Сільвер долар набув широкого поширення в ландшафтному дизайні.

 

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev