+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гортензія "Грандіфлора"Цена:
80 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:21
Опис: 

Опис сорту / гідності: Перевагою гортензії Грандіфлора вважається її рясне і тривале цвітіння кремово-білих мітелок на тлі соковитих зелених листочків (на дорослому кущі налічується близько 375 суцвіть). Як ніякий інший сорт Grandiflora підходить для вирощування в формі одноствольного деревця з густою округлою кроною. До того ж, деякі сорти волотистих гортензій можуть похвалитися таким чудовим ароматом квітів як Грандіфлора. Вона може стати перлиною у Вашій особистій колекції декоративних рослин. 
 
Форма: Великий, густий, кущ з округлою кроною, можна формувати як невелике дерево. 
 
Розмір: доросла рослина має висоту 2,5-3 м і стільки ж в діаметрі. 
 
Швидкість зростання / сила росту: Близько 25 см за сезон. Пагони: Червоно-бурі, трохи опушені, прямостоячі, можуть злегка згинатися до землі під вагою суцвіть (див. Фото). 
 
Листя: Темно зелені, довгасті з загостреним кінчиком, дрібно зазубрені по краях. 
 
Квітки: Зібрані у великі, пишні, широко конусоподібні суцвіття-волоті завдовжки близько 30см, що змінюють своє забарвлення від вершково-білого до сніжно-білого. В кінці літа рожевіють. 
 
Цвітіння: Радує своїм рясним цвітінням з липня по вересень. 
 
Ставлення до світла / інсоляція: Краще розвивається в півтіні. Ставлення до вологи: Віддає перевагу вологий грунт і захищені від вітру місця. 
 
Вид грунту / грунту: Для Гортензії Грандіфлора, підійде родюча, пухка, кислий грунт. Не переносить вапняну, а на лужної починають жовтіти листя (хлороз). 
 
Застосування: Ця красуня широко використовується в озелененні парків, міських насаджень і присадибних ділянок. Добре виглядає як в групових насадженнях, так і сольно посеред газону, створюючи своїм пишним і тривалим цвітінням атмосферу свята. Барвисто виглядає гортензія Грандіфлора в міксбордерах, зонах відпочинку, нестриженого красивоквітучих огорожах. Також Грандіфлора - прекрасна рослина для тематичних «білих» садів.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev