+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гортензія "Кіліманджаро"Цена:
80 грн
Продано
Наявність: 
Немає в наявності

Кількість переглядів:49
Опис: 

Гортензія волотисте "Кіліманджаро" (Kilimanjaro) - новий сорт, гідно оцінений любителями за видатну зимостійкість і великі шапки квітів. Декоративна рослина невибаглива в догляді. Невисокий листопадний чагарник з розлогими прямими гілками. Правильна куляста форма крони досягається обрізанням дорослої рослини. Гортензія "Кіліманджаро" не перевищує в рості висоти 1,2-1,5 м, ширина приблизно така ж, як і висота. Щорічний приріст становить 30-50 см. Листя велика - 12-15 см, темно-зеленого кольору, округлої форми. Краї листя загострені на кінці, по краях мають дрібні зубчики. Суцвіття конусоподібні, великі, до 20-25 см. У момент розпускання пелюсток - кольору лайма, потім кремово-білі, в кінці сезону рожево-бузкові. Період цвітіння гортензії липень-початок жовтня.

Чагарник виносить пил і підвищену загазованість повітря. Погано росте в низинах із застоєм весняних талих вод. Любить освітлені місця з легким затіненням в полуденний час. Прямі сонячні промені можуть стати причиною рудих плям на світлих пелюстках гортензії.

На території України зимує без укриття, витримуючи похолодання до -34˚С. Молоді саджанці можуть страждати від морозів, їх підгортають і утеплюють спанбондом.

Ефектні конуси суцвіть сорти гортензії "Кіліманджаро" прикрасять будь-яку ділянку. Чагарник добре виглядає на газоні в якості солитерні рослини. При груповій посадці створює цікаві композиції з хвойними, спірея, пузиреплодник. У змішаному миксбордере поєднується з багатолітниками, квітучими в рожево-бузковій гамі.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev