+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гортензія "Polar Bear"Цена:
150 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:38
Опис: 

Hydrangea paniculata 'Polar Bear', Гортензія волотисте 'Полар Бер' Сорт 'Полярний ведмідь' - результат схрещування сортів 'Limelight' і 'Grandiflora'. Характерною особливістю гортензії є її гігантські суцвіття, розмір яких досягає 40 см. Селекціонер: Arie Jacobus Bergman, Нідерланди. 
 
Як виглядає і зростає Гортензія волотисте 'Polar Bear': 
Гортензія волотисте 'Полар Бер' - це розлогий чагарник, що росте в висоту 1,5 м і ширину. Має жорсткі, прямостоячі пагони, яйцевидні, темно-зелене листя. Квітки зібрані у великі конічні суцвіття на верхівках пагонів. Суцвіття виростають до 40 см в довжину, спочатку лаймово-зелені, потім білі з аквамариновий кінчиками, а в кінці літа вони злегка рожевіють. Цвітіння починається в серпні і триває до вересня або жовтня, але після цвітіння квіти засихають, залишаючись прикрасою чагарнику до осені і зими. 
 
Гортензія волотисте 'Polar Bear' - як садити і доглядати: 
Гортензія любить родючий і постійно зволожений грунт. Може рости на сонці / півтіні. Середовище в якому росте рослина має бути вологою, з слабокислою реакцією. Гортензія повністю морозостійка і цвіте незалежно від морозів взимку. Для пишного цвітіння рекомендується сильна обрізка навесні або восени, коли кущ безлистий. Краще обрізати всі пагони приблизно на 10 см вище торішнього зрізу. 
 
Гортензія волотисте 'Polar Bear' - де садити: 
Використання гортензії в ландшафтному дизайні дуже широкий: одиночні посадки на тлі газону, солитерні групи, миксбордери з трав'янистими рослинами і багатолітниками. Дуже ефектно виглядають неформовані живоплоти з гортензій - їх використовують для зонування саду або на передньому плані ділянки.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev