+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гортензія "Ванілла Фрейз"Цена:
80 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:36
Опис: 

Метельчатая гортензія "Ванілла Фрейзе" (Vanilla Freise) на піку популярності у садівників. Її повітряні грона-суцвіття так і хочеться доторкнутися. Побачивши хоч один раз ці квіти, тільки й думаєш, як би завести таку рослину у себе в квітнику. Вам відомий кущ з білими, злегка зеленими, кулями-суцвіттями? Це і є гортензія. Відомий французький селекціонер Еріко Рено працював з 1989 р над виведенням морозостійкого, рожевого сорти гортензії. Йому вдалося створити рослина, яке цвіте практично все літо, а колір переходить від білого на початку цвітіння до насиченого рожевого до закінчення цвітіння, при цьому кінчик пірамідального суцвіття так і залишається ванільно-білим. 
За описом, гортензія волотисте Ванилла Фрейзе - це чагарник величиною до 2 м, гілки гнучкі, темно-червоні, листя темно-зелені. Квітки дрібні, зібрані в конусоподібні, щільні суцвіття довжиною до 30 см. Цвіте Ваніль Фрайз з кінця червня по сентябрь.Особенность сорти в тому, що купувати рожевий колір квітки починають раніше інших сортів, також недавно виведених. Суцвіття Ваніла Фрейзті настільки великі, що можуть прогинати гілки, особливо при вітрі або дощі, тому кущ заздалегідь краще підв'язати. 
 
Сорт зробить шикарним будь-який сад, прекрасний як жива огорожа. Це кращий вибір для оформлення алей, застосовується і в одиночних посадках. Найбільш вишукано виглядає серед композицій з хвойними, вічнозеленими і декоративними насадженнями. Чудові букети з ніжними суцвіттями гортензії Vanilla Freise. 
 
Поодинокі квітки цвітуть на початку серпня чистим білим кольором, а з часом починаючи знизу колір змінюється на ніжно-рожевий і яскраво-малиновий до кінця вересня.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev