+38 063 854 54 79
+38 066 690 77 00

ГуміЦена:
80 грн
Продано
Наявність: 
Немає в наявності
При замовленні оптом від 20 шт. - ціна 50 грн.
Кількість переглядів:632
Опис: 

Гумі відноситься до сімейства лохівських, вид - лох багатоквітковий, а також є родичем обліпихи. Батьківщиною гумі є Китай і Японія.

Лох багатоквітковий (гуми) є деревовидним кущем заввишки близько 2,5 м. і шириною 1,5 м., практично не колючий, кореневих відростків не дає.

Гумі може плодоносити і один кущ, але для кращого запилення і врожайності треба саджати 2 - 3 кущі. Морозостійкість рослини дуже висока (до - 30 0С) але перші 3 роки бажано укривати, поки пагони досить не одеревіють.

Плоди висять на кущі на тонких довгих плодоніжках, що в порівнянні з обліпихою, полегшує збір урожаю. Ягода яскраво - червоного кольору, з сріблястими точками, довжиною до 2 см. Усередині є не велика довгаста кісточка.

Ягода при повній зрілості дуже солодка, нагадує хурму, а коли що не дозріла, має невеликий присмак терпкості. Плоди повністю дозрілі, коли вільно відриваються від плодоніжки. Листя щільне, яскраво-зелене, з сріблястий-металевим блиском із зворотного боку. Плодоношення починає на 4 - 5 рік. Плодоносить гумі щорічно, упродовж місяця, починає дозрівати з кінця червня. Урожай з дорослого куща близько 10 - 15 кг.

Коренева система у гумі поверхнева, як і в обліпихи, не глибше 50 см.

Ягода гумі не поступається своїми корисними властивостями навіть обліписі, а в листі гуми вітаміну С в 2 рази більше ніж у чорної смородини. Відвар з листя гуми застосовують при простудних захворюваннях. Так само приймають ягоду при шлунково-кишкових захворюваннях, вона покращує кровообіг, має тонізуючий і протизапальний засіб. Японці вважають гуми ягодою довголіття і молодості, вона містить 17 амінокислот, які дуже важливі для організму людини. Дітям дуже корисно їсти ягоду гумі, навіть просто в якості вітамінної добавки.

Ягоду корисно вживати у свіжому вигляді, а також можна сушити, заморожувати, робити варення, компоти, желе, соки, вино.

Саджанці гумі однорічні, в контейнері 0,5 л.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту SiteStab