Наші товари

Увійдіть або
Зареєструйтесь



Реєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Хурма "Брейсе - 2"



Цена:
400 грн
Продано
Наявність: 
Немає в наявності
Саджанці з відкритою кореневою системою
Кількість переглядів:1562
Опис: 

Новинка. Американський сорт.

Опис плодів : Плоди при повному дозріванні помаранчевого кольору з рум'янцем, округло - плескатої форми. Смак солодкий і соковитий.

Розмір плоду : ягода велика, вагою близько 80 - 100 г. Плоди зберігаються близько 2 місяців, лежать до грудня.

Цвітіння та запилення : Цвіте в червні. При  посадці самого дерева хурми жіночого виду – плоди будуть, але їх буде мало. Краще саджати мінімум 2 дерева різних сортів.

Дозрівання плодів : Плоди дозрівають у вересні - жовтні. Врожайність цього сорту близько 70 - 100 кг з дерева, з подальшим збільшенням урожаю. Плодоношення щорічне.

Морозостійкість: сорт витримує мороз до - 34 градусів.

Підщепа: віргінська морозостійка хурма.

Віргінські сорти хурми зростають близько 3 - 5 метрів, залежно від формування крони самого дерева.

Хурму обов'язково укривати на зиму в перші 2 - 3 роки після посадки. У перший рік при посадці саджанець потрібно підрізувати навпіл, для кращої приживаності. Саджати хурму на сонячному місці, і по далі від протягів. Коренева система глибока, але перезволоження грунту для хурми погано. Хурма росте на суглинних або супіщаних грунтах, досить родючих, з глибиною залягання грунтових вод не ближче 0,75 м від поверхні землі, її корені розташовуються близько 0,5 м. Плоди хурми можна знімати з дерева і недозрілими, вони потім дозрівають в лежанні, але якість тоді будить гірше. Квітки у хурми бувають трьох типів: жіночі, чоловічі і двостатеві. Самоплодні сорти (у яких квітки відразу і жіночі і чоловічі) плодоносять і без чоловічого обпилювачу, але з ним урожай вищий. Слід мати на увазі, що запилення (чоловічими квітками жіночі) істотно позначається на консистенції м'якуша плоду і її смакових якостях. Плоди, які містять насіння, набагато смачніше за безнасінних. Для запліднення жіночих квіток хурми, треба максимум на 8 - 9 дерев з жіночими квітками, саджати одну чоловічу рослину, або хоч би самоплодні сорти, на них вже будуть чоловічі квітки. Цей метод будить добре впливати не лише на врожайність, але і на якість плоду. За відсутності можливості посадити обпилювачу, для збільшення врожайності, знадобиться обробка квіток водним розчином гіббереліну (надалі, якщо плоди в недозрілому виді почнуть обсипатися, повторно обробляються плоди розчином гіббереліну). Або хоч би саджати біля жіночих сортів, самоплодні, вони запилюватимуть і себе, і жіночі сорти. Врожайність загалом, по різних сортах може бути дуже різною, на неї впливає і формування крони, і добриво, і запилення. У 4 -х літньому віці дерево може дати близько 10 кг плодів, а в 10 - ти літньому і близько 200 кг плодів з одного дерева, з подальшим постійним збільшенням урожаю. Шкідники і хвороби дуже рідко проявляються на деревах хурми.

Саджанці хурми прищеплені на віргінській морозостійкій хурмі.

 

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev