+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Кампсис "Фламенко" (Flamenko)Цена:
80 грн
Очікується
Наявність: 
Очікується

Кількість переглядів:1003
Опис: 

    Красива, ефектно квітуча ліана, з яскраво червоними трубчастими квітками. Зростає та 10 м., цвітінням радує з липня і по вересень.

    Кампсис - ефектна квітуча ліана. Дуже красиво і довго цвіте, практично і липня і до заморозків. Цвіте красивими трубчастими квітками, зібрані в пучки по 10 - 15 шт., розкриваються квітки поступово, завдяки чому вони довго і ефектно цвітуть з липня і до заморозків. Квітки довжиною близько 8 см., і шириною близько 5 см Ліана має красиве листя, пір'ястої форми, довжиною близько 20 см.

    Рослина на своїх стеблах утворює повітряні корені, завдяки яким воно може чіплятися практично за будь-яку опору. Любить сонячні місця, захищені від сильних вітрів. Росте на будь-яких грунтах, посухостійкість висока, рослина доростає близько 10 м. у висоту. Використовують рослину у вертикальному озелененні бесідок, стін, огорож. За бажанням, його можна формувати і як дерево, обрізання переносить добре.

    Росте кампсис досить швидко, і без особливого догляду. Розмножується живцями, відведеннями, насінням, кореневою порістю. Рослина листопадна, взимку листя скидає. Зимує в Україні добре.

 

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev