+38 063 854 54 79
+38 066 690 77 00

Актинидія

Актинидія - це ліана, яка плодоносить (плоди схожі на міні-ківі), ягода дуже корисна, смачна та солодка. Рослина дводомна, і для отримання плодів потрібна посадка кущів обох полів (чоловічих і жіночих). На 6-8 жіночих кущів досить посадити лише один кущ чоловічого виду для запилення. Морозостійкість до - 300Саджанці актинідії оптом - дивіться оптовий каталог.

Актинидія "Пурпурна садова"

Аргута. Жіночий сорт актинидії. Пізній термін плодоношення, ягода дозріває у кінці вересня. Пурпурно - червоного кольору, середньою вагою 12 г. Середній урожай з рослини 25 кг.

Саджанці в контейнері 0,5 л.

80 грн
Продано
Актинидія "Рубінова"

Жіночий сорт аргути. Сорт середнього терміну дозрівання. Плоди темно – фіолетового або рубінового кольору, округло - витягнутої форми. Мякоть темно-червона, дуже солодка.

Саджанці в контейнері 0,5 л.

100 грн
Купити
Актинидія "Джамбо"

Жіночий сорт аргути. Плоди дуже крупні, в середньому 18 г., овальної форми, зелено – жовтого кольору, смачні, з тонким присмаком ананаса. Достигають у вересні – жовтні.

Саджанці в контейнері 0,5 л.

100 грн
Продано
Актинидія "Кенс Ред"

Жіночий сорт аргута. Плоди темно – фіолетового забарвлення, злегка витягнутої форми. М’якіш темно – червона, дуже солодка, з приємним ананасовим присмаком та ароматом. Плоди дозрівають у вересні – жовтні.

Саджанці в контейнері 0,5 л.

80 грн
Продано
Актинидія "Вейкі"

Аргута. Самоплідний сорт. Плоди з червоно - коричневим рум'янцем, у середині зелені. Початок плодоношення на 3 - 4 рік. Повне дозрівання у вересні - жовтні.

Саджанці в контейнері 0,8 л. 

При замовленні від 50 шт. - ціна 40 грн.
80 грн
Продано
Актинидія "Вітіківі"

Аргута. Самоплідний сорт актинидії, плоди овальної форми, зеленого кольору, часто бувають без насіння. Плодоношення вже на 1 - 2 рік після посадки.

Саджанці в контейнері 0,8 л. 

При замовленні від 50 шт. - ціна 40 грн.
80 грн
Продано

Сторінки

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту SiteStab