+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Добриво і захист

Добриво Чистий лист Універсальне для осіннього внесення 300 гр

Незамінне удобрення для ваших рослин в осінній період. Сприяє переходу рослини у стан спокою. Допомагає перенести зимові заморозки. Відновлює нестачу поживних елементів у ґрунті.

Антисапа 10 гр

"Антисапа" - системний гербіцид, виборчої дії. Препарат згубно діє на бур'яни як при обробці ґрунту до сходів, так і після обприскування їх паростків.

Твікс

«Твікс» - двокомпонентний ефективний препарат від комах, що смокчуть і гризуть: довгоносиків, п'явіць, молей, плодожорок, попелиць, злакових мух, щитоносок.

Актара

Інсектицид захищає овочеві та садові культури, плантації полуниці, троянди та орхідеї від: травневого жука та личинок, щитівки, колорадського жука та личинок, білокрилки, личинок хруща, білокрилки, павутинного кліща, трипсу, попелиці, кліщів, жуків.

Актофіт 40 млл

Био-инсектицид предназначен для уничтожения вредных насекомых, в том числе растительноядных и паутинных клещей, колорадских жуков.

Мобіль 3г

Препарат системної дії для боротьби зі збудниками та хворобами плодових та ягідних культур. Швидко проникає у тканини рослин та порушує життєвий цикл грибів.

Прованто Профі 1 гр

"Прованто Профі" - пестицид інсектицидної дії. Знищує більшість шкідників і широко застосовується при вирощуванні овочів, злакових культур та садових дерев. На присадибних ділянках використовується для боротьби зі шкідливими комахами.

Актор 6 гр

Актор – системний інсектицид широкого спектру дії, що знищує понад 100 видів ґрунтових та листогризних шкідників, а також шкідників, які ведуть прихований спосіб життя. Один пакет 6г. на 35 л. води. Час захисту 30-40 днів.

Бордоська суміш 300 гр

Використовується для профілактики та лікування плодових, овочевих, ягідних, баштанних, цитрусових, квіткових та інших культур від комплексу хвороб рослин та знищення паразитних грибів.

Осмокот Про 19+9+10+2MgO+TE (5-6 міс) 500 гр.

Комплексне удобрення. Основні елементи азоту, фосфору, калію, магнію. Додаткові мікроелементи: бор, мідь, залізо, марганець, молібден, цинк. Знижує ризик гниття коріння, всі рослини ростуть швидше і краще, урожай дозріває швидше, квіти цвітуть довше. Osmocote можна застосовувати до всіх рослин.

Сторінки

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev