+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гортензія

Гортанзія "Сільвер Долар"

Належить до волотисте гортензії. Форма квіткових «свічок» широкопирамидальная. Кожне суцвіття складається з безлічі стерильних, білих як сніг, квіток, які, будучи бутонами, радують око ніжним зеленуватим тоном. До вересня вони набувають рожево забарвлення або блідо-бузковий відтінок. Цвітіння триває з середини літа по жовтень.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Грандіфлора"

Доросла рослина має висоту 2,5-3 м і стільки ж в діаметрі. Квітки: Зібрані у великі суцвіття-волоті завдовжки близько 30см змінюють своє забарвлення від вершково-білого до сніжно-білого. В кінці літа рожевіють .. Цвіте з липня по жовтень. 
 
Саджанці однорічні

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Polar Bear"

Розлогий чагарник заввишки і завширшки 1,5 м. Суцвіття виростають до 40 см в довжину, спочатку лаймово-зелені, потім білі з аквамариновий кінчиками, а в кінці літа вони злегка рожевіють. Цвітіння починається в серпні і триває до вересня або жовтня. 
 
Саджанці однорічні

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Ванілла Фрейз"

Чагарник величиною до 2 м. Поодинокі цветкідо 30 см. Цвітуть на початку серпня чистим білим кольором, а з часом починаючи знизу колір змінюється на ніжно-рожевий і яскраво-малиновий до кінця вересня. 
 
Саджанці однорічні

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Меджікал Світ"

Гортензія волотисте - сорт з особливо великими щільними рожевими суцвіттями. Забарвлення суцвіть - під час формування (червень) - світлі і зеленуватим відтінком, в розпуск - кремові з легким рожевим відтінком. З осені і до морозів - рожево-кармінні насичені.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Кіліманджаро"

Невисокий листопадний чагарник з розлогими прямими гілками. Листя велика - 12-15 см, темно-зеленого кольору, округлої форми. . Суцвіття конусоподібні, великі, до 20-25 см. У момент розпускання пелюсток - кольору лайма, потім кремово-білі, в кінці сезону рожево-бузкові. Період цвітіння гортензії липень-початок жовтня.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Діаманд Хаунд"

Пряморослий чагарник, висотою близько 1,5 м, і діаметром 1,2-1,5 м. Квіти великі зібрані у великі волотисте суцвіття довжиною до 30-40 см, утворюються на пагонах поточного року. Зацвітають в кінці червня білим кольором, рожевіють протягом 2-х тижнів, і до вересня стаючи насичене червоними. Колір суцвіть може змінюватися в залежності від експозиції, клімату і типу грунту. Час цвітіння: з кінця червня по вересень.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Геркулес"

Гарний сорт, змушує погляд зупинитися. Має листя і пагони яскраво-зеленого кольору. Цвіте білим, з часом квіти фарбуються в рожевий колір. Висота дорослої рослини 150 см. Стійкість до низьких температур.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Пінкі Вінкі"

Суцвіття має конусоподібну форму. Білі квітки збираються на кінці стебла в метельчатую форму. Відмінною особливістю даного виду є те, що колір квіток може змінюватися на повітряно-рожевий відтінок. Фарбуються суцвіття тривалий період і нерівномірно. Цвітіння чагарнику відбувається в період з липня по вересень.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Гортензія "Сандей Фрейзе"

Сорт ставитися до волотисте гортензії. Суцвіття-мітелки конусоподібні, величиною близько 30 см, складаються з безлічі дрібних квіточок діаметром 20-25 мм. За весь сезон забарвлення змінюється від кремово-білого до рожевого і яскраво-малинового. Цвітіння рясне, тривале - з початку літа до перших заморозків.

Саджанці в контейнері 0,5 л

Сторінки

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev