+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Клематис

Клематис "Міністр"

Забарвлення квітів: фіолетові або голубувато-лілово-рожеві. Величина квіток: до 15 см в діаметрі, складаються з 6 - 8 чашолистків еліптичної форми, біля основи заходять один на інший, з рифленими краями і загостреними кінчиками. Період цвітіння: в травні - червні і повторно з серпня до заморозков. Очень добре переносить зиму.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Руж Кардинал"

Забарвлення кольорів: пурпурно-червоний бархатистий. Величина квіток : 8 - 12 см, розпускаються на молодій лозі. Період цвітіння : липень - вересень. Адаптований до кліматичних умов України, добре переносить зиму.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Пинк Шампань"

Сорт з іскристими великими квітками і контрастними жовтими тичинками в середині. Квіти в діаметрі 16 см, ярко- рожевого забарвлення. Час цвітіння : травень-вересень.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Сансет"

Квіти великі, до 13 см в діаметрі, однорядні, пурпурно-червоно-рожевого забарвлення, з бархатистою текстурою, темної червоною смугою по центру пелюсток і красивими контрастними золотисто-жовтими тичинками. Цвіте з травня по вересень. Сорт морозостійкий.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Синє полум'я"

Квітки широко розкриті, 12-15 см в діаметрі. Чашолистки темно-пурпурно-синього забарвлення, пильовики жовті, великі, красиво контрастують з темним забарвленням чашелістіков. Цвітіння з липня по жовтень. Морозостійкий сорт.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Доктор Руппель

Забарвлення кольорів : двоколірне забарвлення - яскраво пурпурна смужка посередині рожевих чашолистків. Величина квіток : 6 - 8 злегка хвилястих пелюсток утворюють досить великі квітки, які  досягають 20 см в діаметрі. Період цвітіння : цвіте в травні - червні і повторно в липні - вересні. Адаптований до кліматичних умов України, добре переносить зиму.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Гледис Пикард"

Період цвітіння кінець весни - початок осені. Квітки - прості, чашолистків - від 8 штук, краї хвилясті, колір - блідий бузково-лавандовий, з білими центральними смугами, тичинки блідо-жовтого кольору. Діаметр квітки до 20 см Морозостійкість  дуже висока.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Алланах"

Цвіте з червня по жовтень плоскими винно-червоними кольорами, що складаються з 6-8-ми бархатистих пелюсток з темними тичинками. Безпроблемно зимує.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Кайзер"

Квіти діаметр до 15 см, насиченого рожевого кольору, зовнішні великі пелюстки утворюють чашу, внутрішні вузькі - пишну опуклу середину. Період цвітіння : травень-червень, друга хвиля - серпень-вересень поодинокими квітками. Вважається морозостійким сортом.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Міс Томпсон"

Забарвлення квітів: яскраво-фіолетові з червоно-пурпурової смужкою посередині пелюстки. Величина квіток: досить великі 15 - 20 см в діаметрі. Період цвітіння: травень - червень на лозі минулого року і з вересня до заморозків. Адаптований до кліматичних умов України, зимостійкий.

Саджанці в контейнері 0,8 л

Сторінки

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev