+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Клематис

Клематис "Жозефина"

Клематис Josephine (Жозефіна) ніжно - рожевого забарвлення дуже великі квітки, навіть для крупноквіткових від 20 см до 25 см.Цвете в червні, повторно - з серпня по жовтень.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Віолет Елізабет"

Раннеквітучий великоквітковий клематис. Має махрові світло-рожеві квіти. Тішить рясним цвітінням ціле літо. Тичинки світло-жовті.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Кайзер"

Квіти діаметр до 15 см, насиченого рожевого кольору, зовнішні великі пелюстки утворюють чашу, внутрішні вузькі - пишну опуклу середину. Період цвітіння : травень-червень, друга хвиля - серпень-вересень поодинокими квітками. Вважається морозостійким сортом.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Вів'єн Пенел"

Квітки великі, від 18 см до 20 см, густомахрові квітки дивовижного фіалкового кольору. Зовнішні пелюстки, більше і формують чашу.Тичинки білі, яскраво виражені, з жовтими пильовиками. Цвіте з травня по червень. У серпні цвіте повторно.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Исаго"

Забарвлення кольорів : білосніжні чашолистки і жовті тичинки. Квіти великі 12 - 14 см, густомахрові. Період цвітіння : повторноквітнучий, травень - червень і серпень - вересень. Морозостійкість: морозостійкий в усіх регіонах України.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Кристальний фонтан"

Забарвлення кольорів : лілово-блакитні чашолистки зі світлішою смужкою посередині, ближче до центру стають тонше і гостріше.Квіти діаметром 12 - 15 см, махрові і прості. Період цвітіння : в травні - червні і повторно в серпні - вересні.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Синє полум'я"

Квітки широко розкриті, 12-15 см в діаметрі. Чашолистки темно-пурпурно-синього забарвлення, пильовики жовті, великі, красиво контрастують з темним забарвленням чашелістіков. Цвітіння з липня по жовтень. Морозостійкий сорт.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Алланах"

Цвіте з червня по жовтень плоскими винно-червоними кольорами, що складаються з 6-8-ми бархатистих пелюсток з темними тичинками. Безпроблемно зимує.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Віль де Ліон"

Літній сорт клематису, який рясно цвіте з червня до вересня. Квітки розміром 10-15 см, округлі, яскраво-кармінні із золотистими тичинками. Форма квіток правильна, плоска, а колір на краях пелюсток стає більш темним та насиченим.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Клематис "Бал квітів"

Ранні рясно квітучі бузково-блакитний великоквітковий сорт. У нього є відтінки блакитного, рожевого, світло-фіолетового та бузкового, по середині чашолистка ледь помітна пурпурна смужка. Квітки великі, до 21 см.

Саджанці в контейнері 0,8 л

Сторінки

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev