+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Княженіка

Княженіка - багаторічний, морозостійкий кустарник.

Щоб забезпечити запилення рослин, слід посадити 2 сорти цієї культури.

Княженіка "Софія"

Ягоди дозрівають до кінця серпня.  Плоди круглі, червоного кольору, кисло-солодкого смаку.  Нагадують малину з ананасом.  Княженіка сорти Софія має невеликі кущики 10-15 см заввишки.

Саджанці в контейнері 0,5 л
test
Саджанці в контейнері 0,5 л
Княженіка "Аура"

Кущ цього гібрида Костяніка і княженіка вважається високим, його висота іноді вище ніж 0,5 м. Плоди яскравого червоного кольору.  Дозрівають у вересні і плодоносить до морозів.  Ягода смачна, з малиново - ананасним смаком.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Княженіка "Анна"

Є гібридом княженіка і костяниці, кущі компактні до 15 см розміром.  Плоди червоні, дозрівають у вересні.  Смак солодкий, з кислинкою малини з ананасом.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Княженіка "Беата"

Гібрид княженіка і костяниці раннього терміну дозрівання.  Кущ досягає 30 см у висоту.  Ягоди дозрівають в липні, вони солодкі на смак і придатні для будь-якого виду переробки.  Нагадують смак малини з ананасом.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Княженіка "Сюсанна"

Високоврожайний сорт княженіка фінської селекції.  Термін дозрівання середній - липень - серпень.  Плоди великі, солодкого смаку, нагадують малину з ананасом.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Княженіка "Лінда"

Великоплідний гібрид княженіка і костяниці раннього терміну дозрівання.  Кущик заввишки 15 см. Ягоди солодкого смаку з нотками ананаса.  Бутони з'являються в кінці червня, а плоди в кінці липня.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev