+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Пряні трави

Розмарин

Багаторічна рослина, досягає висоти до 2 м. Розмарин має сильний ароматний солодкуватий і камфорний запах, що нагадує запах сосни, і дуже пряний злегка гострий смак.

Саджанці в контейнері 1,0 л
Материнка звичайна (орегано)

Багаторічна рослина висотою 30-80 см. Використовується в медицині та кулінарії. Володіє приємним запахом, що нагадує запах відомого рослини чебрецю. Цвіте в липні - серпні.

Саджанці в контейнері 0,8 л
М'ята шоколадна

Багаторічна рослина висотою 35-45 см. Має більш ніжний смак і солодкуватий шоколадно-ванільний аромат. Потребує укриття на зиму. Використовують в кулінарії. Цвіте на початку серпня.

Саджанці в контейнері 0,8 л
М'ята яблучна

Многоліття ростения, висотою до 40 см. Листочки мають приємний ментоловий запах з тонкими нотками свіжого зеленого яблука. Листя додають у фруктові соуси, желе, чай, квас та інші напої.

Саджанці в контейнері 0,8 л
Шавлія Лікарська

Багаторічна рослина висотою 70 см. Листя має сіро-зелений колір, квітки синювато-фіолетового відтінку. Рослина має приємний аромат. Використовують як ароматизатор, і в медицині.

Саджанці в контейнері 1,0 л
М'ята грейпфрутова

Багаторічна рослина 40-60 см. висотою з яскраво вираженим цитрусовим смаком. Ідеально підходить для сервірування морозива, а також фруктових салатів і солодких страв. Зимостійкість висока.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Меліса лікарська

Багаторічна рослина, висотою до 1 м. Вся рослина до цвітіння має приємний лимонний запах, Який покращує настрій, а чай надихає, заспокоює і наповнює гармонією.

Саджанці в контейнері 1,0 л
М'ята "Marocco"

Багаторічна рослина 40-60см в висоті. Один з кращих сортів для приготування чаю і різних страв в кулінарії. Трава видає освіжаючий, холодний і в той же час солодкуватий запах.

Саджанці в контейнері 0,5 л
Чебрець "Foxley"

Багаторічник висотою 20 см, по ширині 30 см. Дорослі кущі можна стригти, щоб зберегти компактну форму рослини. Застосовується в кулінарії як приправа до різних страв.

Саджанці в контейнері 0,5 л
М'ята полунична

Багаторічна ростения висота 30 - 50 см. Володіє приємним і ніжним ароматом полуниці без різкого ментолової присмаку. Застосовується в приготування лимонаду, коктейлів, прикрас десертів.

Саджанці в контейнері 0,5 л

Сторінки

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev