+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Киви

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Ківі "Хейворд" жіночийЦена:
100 грн
Продано
Наявність: 
Немає в наявності

Кількість переглядів:1421
Опис: 

Новинка! Найпоширеніший у світі сорт ківі.

Плодоносить на 3 - 4 рік після посадки, плоди великі і дуже смачні. Лиана висока, вимагає опору і укриття на зиму.

Плоди великі, вирівняні, округло-еліптичні в довжину і овальні в поперечному розрізі. Довжина плоду 6,6 см, коло, 15,8 см, маса 92 р. Шкірка коричнево-рожева, покрита шовковистим світло-коричневим м'яким ворсом. М'якуш солом'яно-зеленуватий, ніжний, розпливається, прозорий, блискучий. Смак прекрасний, з приємною кислинкою і тонким ароматом. Кущ слаборослий. Квіти біло-кремові діаметром до 6,5 см на квітконіжках завдовжки 5,5 см, поодинокі, рідко в суцвіттях з 2-3 квіток. Рослини ростуть швидко, середньо стійкий  до хлорозу і посухи, врожайність середня. Кількість плодів на пагоні 5. Дозрівають у кінці грудня і відмінно зберігаються до травня, транспортабельність хороша.

 Плоди дозрівають пізно восени, можна зривати  в напів  зрілості, і зберігати при температурі від +4 до +1 градуса до весни.

На зиму рослину притискати до землі і укривати. Мінімальна температура для рослин бажано щоб не перевищувала - 18 градусів.

За наявності обпилювачу, врожайність збільшується в 3 - 4 рази. Рослина при правильному догляді плодоносить близько 40 - 50 років.

 

 

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev