+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Киви

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Ківі "Хейворд" жіночийЦена:
200 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:623
Опис: 

Новинка! Найпоширеніший у світі сорт ківі.

Плодоносить на 3 - 4 рік після посадки, плоди великі і дуже смачні. Ліана висока, вимагає опору і укриття на зиму.

Плоди великі, вирівняні, округло-еліптичні в довжину і овальні в поперечному розрізі. Довжина плоду 6,6 см, окружність, 15,8 см, маса 92 г. Шкірочка коричнево-рожева, покрита шовковистим світло-коричневим м'яким ворсом. М'якоть соломисто-зеленувата, ніжна, розпливаються, прозора, блискуча. Смак чудовий, з приємною кислинкою і тонким ароматом. Кущ Слаборосла. Квіти біло-кремові діаметром до 6,5 см на квітконіжках завдовжки 5,5 см, поодинокі, рідко в суцвіттях з 2-3 квіток.
Рослини ростуть швидко, Середньостійка до хлорозу і посухи, врожайність середня. Кількість плодів на пагоні 5. Дозрівають в кінці грудня і відмінно зберігаються до травня, транспортабельність гарна.
Плоди дозрівають пізно восени, можна зривати і в підлозі зрілості, і зберігати при температурі від +4 до +1 градуса до весни.

На зиму рослина притискати до землі і вкривати. Мінімальна температура для рослин бажано щоб не перевищувала - 22 - 25 градусів.

При наявності запилювачів, врожайність збільшується в 3 - 4 рази. Рослина при правильному догляді плодоносить близько 40 - 50 років.

Саджанці ківі двухрічні.

Висотою близько 1 м.  

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev