+38 098 854 54 79
+38 063 854 54 79

Увійдіть або
ЗареєструйтесьРеєстрація дає вам більше
можливостей, приймати участь
в наших конкурсах і заходах

Новини

Гібрид Сливи "Хіромі Ред"Цена:
150 грн
Кількість:
   Купити
Наявність: 
В наявності

Кількість переглядів:33
Опис: 

Слива Хіромі Ред / Hiromi Red / - новий сорт диплоїдної сливи (гібрид аличі та сливи) середнього терміну дозрівання. Селекція США, Флойд Зайгер. 
 
Плоди дозрівають з 20 липня по 10 серпня. 
 
Плоди дуже великі. Середня вага плодів - близько 100 г, окремі до 120 г і більше, стандарту 60 мм, темно-бордові, округлої форми, покриті червоно-фіолетовим рум'янцем на 80-90% поверхні, трохи плескаті, з сизим пруіновим нальотом і дрібними білими підшкірними крапками . Зовні плоди дуже красиві і привабливі. 
 
М'якоть світло-жовта, щільна, прекрасного смаку, кисло-солодка, з підвищеним вмістом цукру. Кісточка дрібна і майже не відділяється. Добре запилюється іншими диплоїдними сливами Джоанна Ред (Joanna Red), Анжеліна, Фортуна. Товарність і транспортабельність плодів - високі, відмінно підходять для ринку. 
 
Дерева сильнорослі, напіврозкидистою. Врожайність висока, щорічна. Ранній початок плодоношення дає можливість вже на 3-4 рік отримувати високі і стабільні врожаї. Сорт відрізняється підвищеною врожайністю серед інших сортів диплоїдних слив, швидким вступом в плодоношення і якісними плодами з високою ринковою товарностью. Зимостійкість добра і сорт придатний для успішного вирощування в більшості регіонах України.

Частный питомник
“КИЕВСАД”
Адрес
Київська обл., Баришівський р-н, с. Морозівка
Розробка сайту: SychenkoDev