Ялівець козацький

Опис саджанця
Висота саджанця:
  • 3 роки: 30-50 см
Ширина саджанця:
  • 3 роки: 30-40 см
Розмножено: Ділення куща
Будь ласка, виберіть продукт
Артикул
Вік рослини
Хар-ка
Ціна
Кількість:
-
+
Опис сорту
Категорія: Ялівець
Форма рослини: Кущ
Грунт: Злегка кислий
Місце посадки: Сонце/Напівтінь
Висота дорослої рослини: 1-1,5 м
Ширина дорослої рослини: 3-4 м
Колір голок: Темно-зелений
Колір приростів: Яскраво-зелений
Морозостійкість: - 30 °C
Опис

Ялівець козацький - це вид горизонтальних, хвойних чагарників.
 

Походження: Мала Азія, Південно-Східна Азія, Кавказ, Урал, Сибір і Примор'я, Південна і Центральна Європа

Висота: Максимально 3 м., в середньому кущ 1-1,5 м, в діаметрі 3-4 м. Річний приріст 10-15 см. (Швидко розростається в ширину). Середня тривалість життя дерева: 100 років

Освітлення: Світлолюбивий.

Грунт: Не вимогливий до родючості грунту так як зростає на будь-яких грунтах, віддає перевагу слабокислу і нейтральну грунту.

Полив: Засухостійкий, тільки молодим рослинам в період активного росту потрібен додатковий полив. Любить дощування крони.

Посадка: Насінням, відводками. При посадці в ряд відстань між кущами має бути не менше півметра. Не забуваємо про догляд за пристовбуровими колами, саме це коло буде природним водозбором (лійкою) для регулярного поливу і збору дощової води. Не допускати заростання кола бур'янами, тим більш якісними газонами. Залежно від вологості заливаємо в воронку від 10 до 30 л. води в тиждень. Восени і ранньою весною можна використовувати натуральний компост. Добре окисляти грунт, навколо пристовбурного кола можна за допомогою мульчування дробленої корою сосни.

Гілки: Темно-зелені, густі, щільно лежать на землі і швидко вкорінюються. Чагарник активно розростається в ширину, утворюючи щільні зарості. Пагони Ялівцю козацького отруйні, містять ефірну олію. Кора дерев у даного виду червоно-коричнева, відслоюється.

Хвоя: У молодому віці гольчата, прямостояча, загострена, м'яка, довжиною 4-6 мм, синювато-зеленого відтінку з чітко визначеною серединною прожилкою; з віком хвоя стає лускатою. Хвоїнки розташовуються або супротивно в 4 ряди, або чергуються мутовками. При розтиранні, хвої і пагонів з'являється різкий, характерний запах.

Використання: Завдяки своїм декоративним якостям, стійкості до загазованості повітря і посухостійкості широко використовується в садово-паркових насадженнях, а також при складанні ландшафтних композицій. 

Морозостійкість: -30 С.