Гумі “Монерон”

Опис саджанця
Висота саджанця:
  • 2 роки: 50-80 см
  • 3 роки: 1-1,2 м
Розмножено: Сіянець
Будь ласка, виберіть продукт
Артикул
Вік рослини
Хар-ка
Ціна
Кількість:
-
+
Опис сорту
Категорія: Саджанці Гумі
Форма рослини: Кущ
Запилення: Потребує запилювача
Грунт: Нейтральний
Місце посадки: Сонце/Напівтінь
Інтервал посадки: 2-3 м
Висота дорослої рослини: 2 м
Наявність колючок: Мало
Місяць дозрівання: Кінець липня
Термін дозрівання: Середній
Колір плодів: Яскраво-червоний
Врожайність: 10-15 кг
Вага плодів: 2 г
Смак: Солодкий, соковитий, приємний
Перші плоди: 3-4 рік
Морозостійкість: -30 °C
Укриття на зиму: Перші 1-2 роки
Опис

Гумі “Монерон”- Чудо-ягода, ягода молодості, ягода довголіття, як багато хто називає Гумі (Гуммі).Плоди гумі дуже приємні на смак і корисні: вони містять антоціани, пектини, дубильні речовини, хлорогеновую, аскорбінову і амінокислоти. Вітаміну С навіть в листі гумі вдвічі більше, ніж в чорній смородині. Його жовто-сірі квітки дуже ароматні. Сорт гумі Монерон досягає висоти 2 м, плоди яскраво-червоного кольору, солодкі, соковиті, своє образного і приємного смаку, 2 см завдовжки і вагою близько 2 г. У віці шести років дає близько 15 кг ягід. Дозрівають плоди в кінці липня, не обсипаються навіть при перезріванні,стійкий до посухи. Урожайність дорослого куща 15 кг ягід. Сорт Монерон - середнього терміну дозрівання, морозостійкий, не дивується хворобами і шкідниками.

Купити саджанці гумі Монерон можете в нашому розсаднику «Київ Сад» за доступними цінами. 

Гумі відноситься до сімейства лохівських, вид - лох багатоквітковий, а також є родичем обліпихи. Батьківщиною гумі є Китай і Японія.

Гумі може плодоносити і один кущ, але для кращого запилення і врожайності треба саджати 2 - 3 кущі. Морозостійкість рослини дуже висока (до - 30 С) але перші 3 роки бажано укривати, поки пагони досить не одеревіють.

Плоди висять на кущі на тонких довгих плодоніжках, що в порівнянні з обліпихою, полегшує збір урожаю. Ягода яскраво - червоного кольору, з сріблястими точками, довжиною до 2 см. Усередині є не велика довгаста кісточка.

Ягода при повній зрілості дуже солодка, нагадує хурму, а коли що не дозріла, має невеликий присмак терпкості. Плоди повністю дозрілі, коли вільно відриваються від плодоніжки. Листя щільне, яскраво-зелене, з сріблястий-металевим блиском із зворотного боку. Плодоношення починає на 3-4 рік. Урожай з дорослого куща близько 10 - 15 кг.

Коренева система у гумі поверхнева, як і в обліпихи, не глибше 50 см.

Ягода гумі не поступається своїми корисними властивостями навіть обліписі, а в листі гуми вітаміну С в 2 рази більше ніж у чорної смородини. Відвар з листя гуми застосовують при простудних захворюваннях. Так само приймають ягоду при шлунково-кишкових захворюваннях, вона покращує кровообіг, має тонізуючий і протизапальний засіб. Японці вважають гуми ягодою довголіття і молодості, вона містить 17 амінокислот, які дуже важливі для організму людини. Дітям дуже корисно їсти ягоду гумі, навіть просто в якості вітамінної добавки.

Ягоду корисно вживати у свіжому вигляді, а також можна сушити, заморожувати, робити варення, компоти, желе, соки, вино.

Саджанці гумі вирощені із насіння.

При розведенні гуми насінням виходять саджанці кожен різного сорту, і для запилення саджати потрібно 2 - 3 шт.

Також Ви можете купити саджанці гумі в розпліднику самовивозом. Відправляємо саджанці Новою поштою по всій Україні. 

Рекомендації щодо вирощування:

- Під час посадки дерев рекомендуємо додавати корневін для кращої приживлюваності рослини.

- Під час посадки також потрібно додати добриво Осмокот, яке стимулюватиме ріст і підвищить врожайність.

- Для кращого росту можна використовувати гумат для вегетації, а для плодів — Гумат Калію.

- Навесні потрібно підрізати дерева, зрізати сухі, маленькі, зайві гілочки. Зрізи необхідно замазати садовим варом, щоб не випаровувалась волога.

- До розпускання бруньок рано навесні потрібно обробляти брунькою або препаратом 30 Д чи 30 В. Ці препарати допоможуть боротися зі шкідниками, які зимують у рослині.

- Також до розпускання бруньок можна обробити мідним купоросом, щоб запобігти розвитку різних хвороб.

- Влітку проводяться повторні обробки, щоб рослина не звикала до препаратів. Їх потрібно змінювати. І в теплий період добре будуть діяти хорус (від хвороб) і твікс (від шкідників).

- Якщо на ваших деревах вже є плоди, які скоро можна буде вживати, то для такої обробки дерев чудово підходить біопрепарат Актофіт.

- В осінній період, після скидання листя, потрібно обробляти дерева залізним купоросом, який бореться з хворобами.

- Для боротьби зі шкідниками в землі, зокрема з хрущем, використовуйте препарат Атака хрущ або Антихрущ.

- Також рекомендуємо використовувати препарат Федерал або Антибур'ян для боротьби з бур'янами.

На нашому сайті можна придбати якісні саджанці, які ми вирощуємо для вас. Також ви знайдете розділ з насінням овочів і квітів, якість яких ми перевіряли особисто. Також рекомендуємо переглянути наші цибулини квітів і різні ягідні кущі. Для розкішної клумби можна посадити Багаторічні квіти — це найкращий вибір для багаторічної краси.

Рекомендуємо також звернути увагу на наш асортимент плодових гібридів. Це рослини, отримані внаслідок схрещування різних плодових культур. Такі гібриди поєднують найкращі якості батьківських форм: більшу врожайність, покращений смак, підвищену стійкість до хвороб і морозів.