| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 25-35 см |
| Місяць дозрівання: | Початок червня і до морозів |
| Термін дозрівання: | Ремонтантний |
| Врожайність: | 0,5-1 кг |
| Вага плодів: | 20-25 г |
| Смак: | Солодкий, десертний, з вираженим суничним ароматом і легкою освіжаючою кислинкою |
| Морозостійкість: | -23 °C |
| Особливості: | Колір квітів від темно бурдового до світло рожевого |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ремонтантний |
| Вага плодів: | 20-25 г |

