| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 25 см, з суцвіттям 35–40 см |
| Ширина дорослої рослини: | 25-40 см |
| Стебло: | Пряме, тонке, злегка вигнуте |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Суцвіття зеленувато-коричневі |
| Розмір квітки: | Суцвіття 2-5 см |
| Форма листя: | Вузьке, щільне |
| Період цвітіння: | Квітень-травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 25 см, з суцвіттям 35–40 см |
| Колір квітки: | Суцвіття зеленувато-коричневі |
| Розмір квітки: | Суцвіття 2-5 см |
| Період цвітіння: | Квітень-травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

