| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,8 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Морозостійкість: | - 24 °C |
| Колір квітки: | Біло-рожевуватий, верхня пелюстка має оливково-жовті або світло-зелені крапочки |
| Розмір квітки: | 7-9 см |
| Форма листя: | Видовжено-еліптичне |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Слабкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,8 м |
| Колір квітки: | Біло-рожевуватий, верхня пелюстка має оливково-жовті або світло-зелені крапочки |
| Розмір квітки: | 7-9 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

