| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Ширина дорослої рослини: | 25-40 см |
| Стебло: | Щільне, прямостояче |
| Морозостійкість: | до -30 °C |
| Колір квітки: | Яскраво- рожевий |
| Розмір квітки: | 6-10 см |
| Форма листя: | Видовжене, ланцетне, округлене біля черешка, зубчасте |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Легкий, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 50-60 см |
| Колір квітки: | Яскраво- рожевий |
| Розмір квітки: | 6-10 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

