| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець липня-початок серпня |
| Термін дозрівання: | Середньопізній |
| Врожайність: | 6-9 кг |
| Розмір плодів: | 10-15 мм |
| Вага плодів: | 0,8-1,2 кг |
| Смак: | Солодкий, приємний, без різкої кислинки |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Особливості: | Сорт зберігає свою сортність |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середньопізній |
| Розмір плодів: | 10-15 мм |
| Вага плодів: | 0,8-1,2 кг |

