| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 110-120 см |
| Стебло: | Прямостояче, міцне, циліндричне |
| Морозостійкість: | Необхідно викопувати цибулини на зиму та зберігати у сухому прохолодному місці °C |
| Колір квітки: | Яскраво-пурпурний |
| Розмір квітки: | 12-15 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Форма листя: | Мечоподібне |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 110-120 см |
| Колір квітки: | Яскраво-пурпурний |
| Розмір квітки: | 12-15 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

