| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
Купити саджанці колоновидного нектарину – ідеальне рішення для компактного саду
Саджанці в горщиках відправляємо цілий рік, а з відкритою кореневою — восени з кінця жовтня, навесні і за потреби взимку при плюсовій температурі.
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець серпня |
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 100-160 г |
| Смак: | Солодкий з кислинкою |
| Морозостійкість: | - 26 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Колір плодів: | Помаранчевий з бардовим рум'янцем |
| Вага плодів: | 100-160 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,7 м |
| Місяць дозрівання: | Друга декада липня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 140 – 160 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Колір плодів: | Жовтий з великим червоним рум'янцем |
| Вага плодів: | 140 – 160 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 2 м |
| Місяць дозрівання: | Друга декада серпня |
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 100-150 г |
| Смак: | Солодкий з легкою кислинкою |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізній |
| Колір плодів: | Світло-жовтий з малиновим рум'янцем |
| Вага плодів: | 100-150 г |