| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Від ніжно-рожевого до сірувато-лавандового, в міру відцвітання набувають сріблястого відтінку. |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Особливості: | Японська селекція |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Насичено квітково-фруктовий ароматом з нотками ладану |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Колір квітки: | Від ніжно-рожевого до сірувато-лавандового, в міру відцвітання набувають сріблястого відтінку. |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

