| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-40 см, іноді до 45 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-90 см |
| Стебло: | Чотиригранне, розгалужене, злегка розлоге |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Лавандово-блакитний |
| Розмір квітки: | 10-18 см |
| Форма листя: | Овально-ланцетне |
| Період цвітіння: | Травень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Приємний, м’ятно-пряний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-40 см, іноді до 45 см |
| Колір квітки: | Лавандово-блакитний |
| Розмір квітки: | 10-18 см |
| Період цвітіння: | Травень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

