Описание сорта
| Категория: | Цибулини Гладіолусів |
| Форма рослини: | Куст |
| Грунт: | Нейтральный |
| Место посадки: | Солнце |
| Интервал посадки: | 15 см |
| Высота взрослого растения: | 80-110 см |
| Размер цветка: | 10-15 см |
| Количество цветов: | Одно цветение |
Описание
Купити цибулини Гладіолус Vista, Віста у нашому розсаднику "Київ Сад" за доступними цінами. Також Ви можете купити цибулини тюльпанів у розсаднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.

