| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70-80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 150 см |
| Стебло: | Товсте, міцне, м'ясисте, пряме, дугоподібно вигнуте |
| Морозостійкість: | - 39 °C |
| Колір квітки: | Блідо-лавандовий |
| Розмір квітки: | 3-5 см |
| Форма листя: | Округло-серцеподібне, велике, гладке, гофроване, з гострим дзьобом |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний, легкий, ніжний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 70-80 см |
| Колір квітки: | Блідо-лавандовий |
| Розмір квітки: | 3-5 см |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

