| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 60 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Стебло: | Дерев'янисте, прямостояче |
| Морозостійкість: | -20 °C |
| Колір квітки: | Рожевий, рожево-бузковий |
| Розмір квітки: | 1 см |
| Форма листя: | Лінійн, вузька, сидяча |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Легкий, квітковий, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 60 см |
| Колір квітки: | Рожевий, рожево-бузковий |
| Розмір квітки: | 1 см |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

