| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40-60 см |
| Ширина дорослої рослини: | 30-50 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Колір квітки: | Білий |
| Розмір квітки: | 1-1,5 см |
| Форма листя: | Видовжена, округла, супротивна |
| Період цвітіння: | Серпень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40-60 см |
| Колір квітки: | Білий |
| Розмір квітки: | 1-1,5 см |
| Період цвітіння: | Серпень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

