| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 65-70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 45-60 см |
| Стебло: | Пряморосле, розгалужене, голе |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Білий з яскраво-жовтим центром |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Форма листя: | Різьблене |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Ніжний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 65-70 см |
| Колір квітки: | Білий з яскраво-жовтим центром |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

