| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 2-3 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2-3 м |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Колір квітки: | Яскраво-жовтий |
| Розмір квітки: | 2,5-3,5 см |
| Форма листя: | Має яйцеподібну форму і контур із зубчастими краями |
| Період цвітіння: | Квітень-травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 2-3 м |
| Колір квітки: | Яскраво-жовтий |
| Розмір квітки: | 2,5-3,5 см |
| Період цвітіння: | Квітень-травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

