| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40–60 см, з колосками 70-80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 40-60 см |
| Стебло: | Тонке, вузьке, дугоподібно витягнуте |
| Морозостійкість: | - 24 °C |
| Колір квітки: | Суцвіття сріблясто-зеленого кольору, які згодом набувають золотисто-бежевого відтінку |
| Розмір квітки: | 15-25 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Форма листя: | Вузьке, тонке, ниткоподібне |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Іноді у спекотну погоду або після дощу можна відчути дуже легкий свіжий трав’янистий аромат, але він слабкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 40–60 см, з колосками 70-80 см |
| Колір квітки: | Суцвіття сріблясто-зеленого кольору, які згодом набувають золотисто-бежевого відтінку |
| Розмір квітки: | 15-25 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

