| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150-180 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-90 см |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Колір квітки: | Спочатку волоті мають червонувато-коричневий або пурпуровий відтінок, який згодом світлішає до сріблясто-рожевого або кремово-бежевого |
| Розмір квітки: | 20-30 см |
| Форма листя: | Вузьке, лінійне, з чітко вираженою центральною жилкою |
| Період цвітіння: | Серпень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 150-180 см |
| Колір квітки: | Спочатку волоті мають червонувато-коричневий або пурпуровий відтінок, який згодом світлішає до сріблясто-рожевого або кремово-бежевого |
| Розмір квітки: | 20-30 см |
| Період цвітіння: | Серпень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

