| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Колір голок: | Золотисто-жовтий |
| Колір приростів: | Яскраво-жовтий |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
Купити саджанці хвойних на штамбі – стильне рішення для вашого саду!
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Колір голок: | Золотисто-жовтий |
| Колір приростів: | Яскраво-жовтий |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Колір голок: | Інтенсивно-сріблясто-блакитний або сталево-блакитний, з сильним восковим (сизим) нальотом |
| Колір молодих шишок: | Зеленувато-жовтий |
| Колір приростів: | Світло-блакитний або сріблясто-блакитний (іноді з легким бірюзовим відтінком) |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-80 см, висота сосни в дорослому віці: 140-180 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70-90 см |
| Колір голок: | Голки темно-зелені |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | -39 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-80 см, висота сосни в дорослому віці: 140-180 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70-90 см |