| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
Купити саджанці хвойних на штамбі – стильне рішення для вашого саду!
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-1,8 м |
| Колір голок: | Темно-смарагдово-зелений |
| Колір молодих шишок: | Зеленувато-жовтий |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 29 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-1,8 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Колір голок: | Сріблясто-блакитний |
| Колір молодих шишок: | Червонувато-коричневий |
| Колір приростів: | Ніжно-блакитний або навіть світло-сріблястий |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Сріблясто-зелена, з характерним легким голубуватим відтінком |
| Колір молодих шишок: | Світло-зелені, майже білі |
| Колір приростів: | Світло-зелений або жовтувато-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Колір голок: | Блакитно-зелений або сріблясто-зелений, із легким матовим відтінком |
| Колір молодих шишок: | Чоловічі (пилкові) шишки: жовто-помаранчевий. Жіночі (молоді шишки): червонувато-рожеві або пурпурові, рідше — зеленуваті |
| Колір приростів: | Світло-зелений з жовтуватим або блакитним відтінком |
| Морозостійкість: | - 34 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Хвоя зелено-блакитна, ніжна, на молодих пагонах одиночна |
| Колір молодих шишок: | Шишки кулясті 2-3 см, молоді - жовтувато-зелені |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Хвоя зелено-блакитна, ніжна, на молодих пагонах одиночна |
| Колір молодих шишок: | Шишки кулясті 2-3 см, молоді - жовтувато-зелені |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Хвоя зелено-блакитна, ніжна, на молодих пагонах одиночна |
| Колір молодих шишок: | Шишки кулясті 2-3 см, молоді - жовтувато-зелені |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-90 см, висота сосни у дорослому віці: 1,8 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-90 см, висота сосни у дорослому віці: 1,8 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 6 - 10 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2 - 4 м |
| Колір голок: | Голки жорсткі, в поперечному перерізі ромбовидні, гострі, сизо-блакитного кольору |
| Колір приростів: | Світло-зелений з голубинкою |
| Морозостійкість: | -29 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 6 - 10 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2 - 4 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-90 см, висота сосни в дорослому віці: 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-90 см, висота сосни в дорослому віці: 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-80 см, висота сосни в дорослому віці: 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Колір голок: | Яскраво-зелений |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 29 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-80 см, висота сосни в дорослому віці: 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |