| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
Купити саджанці хвойних на штамбі – стильне рішення для вашого саду!
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-80 см, висота сосни в дорослому віці: 70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 100 см |
| Колір голок: | Хвоя темно-зелена |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 34 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота штамба: 70-80 см, висота сосни в дорослому віці: 70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 100 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | "Barry" : 200 см, "Glauca Globosa": 200 см, Висота штамба: 80-90 см |
| Ширина дорослої рослини: | "Barry": 100-150 см, "Glauca Globosa": 200-250 см |
| Колір голок: | "Barry": насичено-зелений, "Glauca Globosa": сріблясто-блакитний |
| Колір приростів: | "Barry": світло-зелений, "Glauca Globosa": світло-блакитний |
| Морозостійкість: | -34 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | "Barry" : 200 см, "Glauca Globosa": 200 см, Висота штамба: 80-90 см |
| Ширина дорослої рослини: | "Barry": 100-150 см, "Glauca Globosa": 200-250 см |