| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,5 м |
Купити саджанці сосни – вічнозелена окраса вашого саду!
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,5 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8 м |
| Колір голок: | Хвоя довга темно-зелена |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1 м |
| Колір голок: | Влітку хвоя світло-зеленого кольору, взимку золотаво-жовта, зібрана по дві хвоїнки |
| Колір молодих шишок: | Шишки невеликі, коричневі |
| Колір приростів: | Світло-жовтий |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Голки м’які, світло-зелені зверху та сріблясто-блакитні на нижньому боці |
| Колір молодих шишок: | Шишки тонкі, світло-зелені, майже білі, перед відкриттям стають коричневими |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,8 м |
| Колір голок: | Має темно-зелену, жорстку, голчату, злегка хвилясту хвою |
| Колір молодих шишок: | Шишки яйцеподібні, світло-коричневі |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | -28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,8 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,5-0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,6 м |
| Колір голок: | Хвоя набуває золотисто-пісочного відтінку |
| Колір приростів: | Яскраво-жовтий |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,5-0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,6 м |