| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 6-7 м |
| Ширина дорослої рослини: | 3-4 м |
| Колір голок: | Голки м'які тригранні |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 6-7 м |
| Ширина дорослої рослини: | 3-4 м |
Купити саджанці сосни – вічнозелена окраса вашого саду!
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 6-7 м |
| Ширина дорослої рослини: | 3-4 м |
| Колір голок: | Голки м'які тригранні |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 6-7 м |
| Ширина дорослої рослини: | 3-4 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8 м |
| Колір голок: | Хвоя густа темно-зелена, парна, жорстка, блискуча |
| Колір молодих шишок: | Шишки яйцеподібні, на короткому черешку, коричневі |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | -28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,7 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,9- 1 м |
| Колір голок: | Хвоя жорстка на дотик, яскравого світло-зеленого кольору |
| Колір молодих шишок: | Шишки невеликі, яйцеподібної форми, світло-коричневого кольору |
| Колір приростів: | Яскраво-зелений |
| Морозостійкість: | -28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,7 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,9- 1 м |