| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
Купити акційні рослини - сюрприз для Вашого саду !
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4-5 м |
| Місяць дозрівання: | В асортименті |
| Вага плодів: | 6-15 г |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | В асортименті |
| Вага плодів: | 6-15 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-1,5 м |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 5 °C |
| Колір квітки: | Різний колір (білий, помаранчевий, жовтий , ніжно-рожевий, малиновий) |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Липень і до морозів |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Приємний, ніжний, квітковий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-1,5 м |
| Колір квітки: | Різний колір (білий, помаранчевий, жовтий , ніжно-рожевий, малиновий) |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Період цвітіння: | Липень і до морозів |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Характеристика: | Мікс персика різних сортів. Саджанці можуть попастися будь-якого сорта, що Ми маємо в колекції. (персик, нектарин, інжирний персик) |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,1-1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Колір квітки: | Білий, рожевий, малиновий, червоний |
| Розмір квітки: | 20 см |
| Особливості: | Мікс трав'янистих півоній різних сортів |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Легкий,квітковий,приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,1-1,5 м |
| Колір квітки: | Білий, рожевий, малиновий, червоний |
| Розмір квітки: | 20 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-150 см |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Врожайність: | Висока |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту |
|---|
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20-40 см |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Колір квітки: | Різноманітний |
| Розмір квітки: | Різноманітний |
| Період цвітіння: | Квітень-травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Різний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20-40 см |
| Колір квітки: | Різноманітний |
| Розмір квітки: | Різноманітний |
| Період цвітіння: | Квітень-травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Місяць дозрівання: | липень - серпень |
| Вага плодів: | 3-8 г |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Характеристика: | Мікс лохини різних сортів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 3-8 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20 см |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Термін дозрівання: | Літній |
| Вага плодів: | 30-50 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Характеристика: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Літній |
| Вага плодів: | 30-50 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20-40 см |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Характеристика: | Пересорт полуниці різних літніх сортів. |
| Опис сорту |
|---|
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | Висота: 0,2-0,3 м, та діаметр: 1-2 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Врожайність: | до 3 кг з 1 м2 |
| Розмір плодів: | 20-25 мм-2,2 см |
| Вага плодів: | 1-2 г |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | -28 °C |
| Характеристика: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Розмір плодів: | 20-25 мм-2,2 см |
| Вага плодів: | 1-2 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 20 см |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 1-2 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Характеристика: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 1-2 г |