| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
Купити акційні рослини - сюрприз для Вашого саду !
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4-5 м |
| Місяць дозрівання: | В асортименті |
| Вага плодів: | 6-15 г |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | В асортименті |
| Вага плодів: | 6-15 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 6-10 г |
| Смак: | Солодкий з легкою кислинкою |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Особливості: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 6-10 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-5 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | -25 см °C |
| Особливості: | Економія 1 шт = 166,60 грн |
| Характеристика: | Комплект складається з трьох високоякісних саджанців, які ми ретельно підбираємо для вас. Сорти обираються нашими фахівцями, що гарантує здорові та продуктивні рослини, які прикрасять ваш сад і забезпечать багатий врожай |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-5 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Особливості: | Економія 1 шт = 166,60 грн |
| Характеристика: | Комплект складається з трьох високоякісних саджанців, які ми ретельно підбираємо для вас. Сорти обираються нашими фахівцями, що гарантує здорові та продуктивні рослини, які прикрасять ваш сад і забезпечать багатий врожай |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-4 м |
| Стебло: | Дерев'янисте, витке |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 12-15 г |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий, гармонійний |
| Морозостійкість: | -22 °C |
| Характеристика: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці. Можуть бути не одного, а декілька сортів, видів, терміну дозрівання та кольору. |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 12-15 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 7-15 г |
| Смак: | Солодкий або кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Характеристика: | Пересорт вишні різних сортів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Червоний |
| Вага плодів: | 7-15 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 150-250 г |
| Смак: | Солодкий з легкою кислинкою |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Характеристика: | Пересорт яблунь різних сортів. Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці. |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний (червоний, зелений, жовтий) |
| Вага плодів: | 150-250 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Характеристика: | Мікс персика різних сортів. Саджанці можуть попастися будь-якого сорта, що Ми маємо в колекції. (персик, нектарин, інжирний персик) |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Стебло: | Пряме, плетисте |
| Наявність колючок: | Наявні або невелика кількість |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Колір квітки: | В асортименті (білий, рожевий, червоний, фіолетовий, жовтий) |
| Особливості: | В пересорт троянд можуть попастися будь-які сорти, що Ми маємо в колекції |
| Період цвітіння: | Різний місяць цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний. насичений, ароматний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір квітки: | В асортименті (білий, рожевий, червоний, фіолетовий, жовтий) |
| Період цвітіння: | Різний місяць цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м. |
| Опис сорту |
|---|
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-5 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Особливості: | Економія 1 шт = 166,60 грн |
| Характеристика: | Комплект складається з трьох високоякісних саджанців, які ми ретельно підбираємо для вас. Сорти обираються нашими фахівцями, що гарантує здорові та продуктивні рослини, які прикрасять ваш сад і забезпечать багатий врожай |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний |