| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2,5-3,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,8-2,5 м |
| Стебло: | Дерев'янисте, прямостояче |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Колір квітки: | Глибокий пурпурово-червоний, згодом світлішає до рожево-фіолетового |
| Розмір квітки: | Суцвіття 20 см |
| Форма листя: | Серцеподібне |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Дуже сильний, класичний “бузковий" |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2,5-3,5 м |
| Колір квітки: | Глибокий пурпурово-червоний, згодом світлішає до рожево-фіолетового |
| Розмір квітки: | Суцвіття 20 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

