| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Стебло: | Прямостояче, деревовидне |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Рубіново-червоний |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Ніжний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір квітки: | Рубіново-червоний |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

