| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2 м |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Насиченого бордового або винного кольору з кремовими відтінками в центрі |
| Розмір квітки: | 6-8 см |
| Форма листя: | Овальне, із загостреним краєм |
| Період цвітіння: | Травень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Аромат унікальний, нагадує запах полуниці. бананів або ананасів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-2,5 м |
| Колір квітки: | Насиченого бордового або винного кольору з кремовими відтінками в центрі |
| Розмір квітки: | 6-8 см |
| Період цвітіння: | Травень-липень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

